Katalog Rodinné domy trochu jinak ’24

Objednat
 • icon

  Nízkoenergetické projekty domů

 • icon

  Kreativní dispoziční řešení

 • icon

  Svěží grafické zpracování

 • icon

  Orientační ceny realizace

 • icon

  Přehled našich partnerů

V publikaci Rodinné domy trochu JINAK najdete To! nejlepší z naší tvorby, profesionální zpracované do autentické podoby. Na stránkách publikace poznáte čisté, jednoduché a praktické návrhy rodinných domů.
 

Poznáte v tom nás. Příběh, jak se dva kamarádi vybrali svou cestou do světa architektury. Měli jsme krásný a jediný sen. Změnit pohled lidí na architekturu rodinných domů. Nebylo to snadné, zvládli jsme to a těšíme se z povedených realizací. Inspirujete nás!

 

Myslíme si, že je velmi důležité, jak žijeme a v čem bydlíme. Cítíme to v duchu hesla "Být architektem vlastního života", které vnímáme přes naši práci.

Všem vám, kteří toužíte po projektech se smyslem pro detail a jiný pohled na architekturu, nabízíme katalog APEX domů trochu JINAK. Každý rok do jeho aktuálního vydání dáváme nové návrhy, tvůrčí intonaci, nápady a nenahraditelné zkušenosti.

Velmi si přejeme, aby vás každou stranou katalogu Rodinné domy trochu jinak 2024, a zároveň každým krokem života, provázely ty nejlepší emoce a krása. Objevujte sami sebe ve všem, co milujete.

My jsme se již objevily! Díky Vám.

Juri Čerňak a Miro Žilinský

Katalog Rodinné domy trochu JINAK stojí 490,00 CZK. Cena obsahuje DPH, poštovné i balné.

Typové projekty domů se dají upravit na míru. Kontaktujte nás a domluvte si konzultaci.

Fakturační údaje jsou stejné jako kontaktní
Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely objednávky publikace *
Položky označené * jsou povinné.
Loading...
Prohlédněte si naše Projekty domů